Relacje inwestorskie

Hasło inwestycji

Co to jest?

Jesteśmy Beer Szop S.A. – siecią lokali łączących w sobie sklep z alkoholami, z piwem craftowym i multitap. U nas każdy beer geek może nie tylko wypić piwo i na miejscu, ale również kupić je na wynos.

Dlaczego warto zainwestować w Beer Szop S.A.

Nowatorski pomysły – czyli hybryda sklepu i pubu.

Duża rotacja produktów w Beer Szop.

Automatyzacja procesu sprzedaży.

Promocja produktów kraftowych i regionalnych (nie tylko alkoholowych).

Spółka fanatyków szukających nowych smaków w świecie alkoholi i nie tylko.

Dokumentacja oferty publicznej akcji serii B i C

Jak zostać naszym inwestorem?

Właśnie wystartowaliśmy z emisją naszych akcji przy pomocy platformy crowdfunding’owej www.beesfund.com, zapraszamy na akcje.beerszop.pl

Grzegorz-Sypniewski-Beer-Szop
Agnieszka-Bieszczanin-Beer-Szop

Pozna zespół

Poznaj nasz zespół

Grzegorz-Sypniewski-Beer-Szop

Grzegorz Sypniewski

Prezes Zarządu

Przedsiębiorca z ponad dwudziestoletnim stażem. Zasiadał w zarządzie Telewizja TVT sp. z o.o., Wspólna TV sp. z o.o. Premium Beer sp. z o.o. oraz w radzie nadzorczej Eko Bud sp. z o.o. . Ma duże doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi.  Działacz społeczny, organizator kilkuset eventów. Przez 20 lat pracował w mediach. Duże doświadczenie w marketingu oraz budowaniu marki. Lubi wyzwania, nie boi się „skakać na głęboką wodę”.

Agnieszka-Bieszczanin-Beer-Szop

Agnieszka Bieszczanin

Dyrektor Operacyjny

Posiada wieloletnie doświadczenie w handlu. W tej dziedzinie przeszła wszystkie szczeble kariery  od sprzedawcy do kierownika.  Przez ostatnie lata była managerm kilku sklepów  sieci Żabka.  Umiejętnie potrafi zarządzać ludźmi. Zna niuanse handlu detalicznego, szczególnie w sklepach specjalistycznych. 

Piotr Piekarski

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Prezes Zarządu i główny akcjonariusz Biura Rachunkowego ACARTUS S.A. – spółki notowanej na NewConnect oraz Browaru Jastrzębie S.A. Prezesem pierwszej spółki, która zebrała ponad 5mln. w crowdfundingu i z tych pieniędzy został zbudowany browar. 

Aleksander Kiebel

Członek Rady Nadzorczej

Manager z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej, pracujący na stanowiskach Dyrektora ds. Rozwoju Sprzedaży. Zarządza portfelem mieszkań o rynkowej wartości ok 5 mln zł.

Leszek Łaskawski

Członek Rady Nadzorczej

Przedsiębiorca od 1989 r., pełniący od 2005 r. w kilku spółkach funkcję Prezesa Zarządu. Posiada duże doświadczenie w zakresie prawa gospodarczego, Kodeksu Spółek Handlowych i zarządzania spółkami kapitałowymi.

Oni już dołączyli

Beer Szop oprócz powyższej kadry wystartował z 13 akcjonariuszami. Wsród nich znalazło się 7 browarów kraftowych takich jak:

Newsletter

Zapisz sie i bądź na bieżąco.

inwestuj@beerszop.pl